Interior © 2013    Privacy Policy

Aluminyum Radyatör 

Istanbul merkez :  0 216 378 77 12

 

Ankara : 0 312 473 13 13

Izmir    : 0 232 459 86 96

radyaörlerimizi tercih edenler

 

Evimde bulunan ALURAD KLAS radyatörlerim su sızdırıyordu. Yerine başka bir radyatör bakarken, EUROTERM firmasına ulaştım. KLASİK model olarak sipariş ettiğim radyatörler çok kısa bir sürede teslim edildi. Eski radyatörleri söküp, duvar askı ve vana bağlantılarının hiç bir yerini değiştirmeden, değişim işlemi tamamlandı. Özellikle evimizin duvarları duvar kağıdı kaplı olduğundan eski radyatör ile yeni radyatörler arasında ölçü farklılığı olmaması, ve aynı duvar bağlantı elemanlarına radyatörün bağlanabilmesi bize ikinci bir masraf çıkarmadan bu değişim işlemini tamamlamamızı sağladı.

İsmail Darıcı - BEYKOZ KONAKLARI, Özel sektörde yönetici.

 

 

 

garanti ve kullanım kosulları

TÜM ÜRÜNLERİMİZ 10 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİSİNDEDİR.

 

FATURANIZA ULAŞAMASANIZ DAHİ, RADYATÖRÜNÜZDE BİR SORUN OLDUĞUNDA, FABRİKAYA GELEN ÜRÜN ÜZERİNDEN SERİ NUMARASINA ULAŞMAMIŞ MÜMKÜNDÜR. DOLAYISIYLA GARANTİ İÇİN FATURANIZ OLMASI ŞART DEĞİLDİR.

 

ÜRÜNÜNÜZÜ KULLANIM ÖMRÜ BOYUNCA FİRMAMIZ YETKİLİ SERVİSLERİ DIŞINDA YAPILAN KİMYASAL TEMİZLİK İŞLEMİNE KARŞI KORUMANIZI, BÖYLE BİR İHTİYAÇ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE BİZİMLE İRTİBAT KURMANIZI RİCA EDERİZ. ÜRÜNÜNÜZÜ GARANTİ KAPSAMI DIŞINA ÇIKARACAK TEK UYGULAMA KİMYASAL TEMİZLEME İŞLEMİDİR.

 

TESİSATINIZDA ASLA  KUYU SUYU KULLANMAYINIZ, ŞEHİR ŞEBEKE SUYU KULLANILMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ. 3 YILDA BİR RUSSTOP KOROZYON İNHİBİTÖRÜ KULLANILMASINI TAVSİYE EDİYORUZ.

 

RADYATÖRLERİNİZDEKİ DOLAŞAN SUYUN KUYU SUYU YADA ŞANTİYE SUYU OLDUĞUNDAN ŞÜPHENİZ VARSA, BOŞALTIP, ŞEBEKE SUYU İLE DOLDURUNUZ VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA BU SUYU KORUMAYA, DEĞİŞTİRMEMEYE ÇALIŞINIZ. HER EKLENEN TAZE SU SİSTEME TAŞIDIĞI OKSİJEN YOLU İLE ZARAR VERMEKTEDİR.

Evimizde bulunan eski ALURAD MİSTRAL radyatörleri, EUROTERM ÇİĞDEM modeli ile yeniledik. Radyatörlerimizin montajı satıcı firma tarafında tamamlandıktan sonra, yetkili servis gerekli kontrolleri yaparak garanti süresini başlattı. Daha önce hiç bir radyatör üreticisinde görmediğim bu hizmet için firma yetkililerine teşekkür ederim.

Zeynep Y. , Kullanıcı