Interior © 2013    Privacy Policy

Aluminyum Radyatör 

Istanbul merkez :  0 216 378 77 12

 

Ankara : 0 312 473 13 13

Izmir    : 0 232 459 86 96

GENEL MÜDÜR -Uzun yıllar radyatör imalat alanında Feniş Aluminyum grubunda üretim yöneticisi olarak görev alan yönetici ve kurucu idarecimiz, 2005 yılından bu yana özellikle metal sektöründe imalata yönelik yapılanma içinde bulunmuş ve 2008 yılında kurulan Euroterm firması ile öncelikli olarak ısıtma sistemlerine teknolojik tesisat kavramını getirmiş daha sonra aynı sektöre hizmet veren ve Türkiye de ilk profesyonel tesisat temizleme servis hizmetini başlatmıştır.Firmamız 2012 yılından bu yana ise CNC talaşlı imalat yapılanması ile aluminyum  radyatör imalatında yeni nesil radyatör imalatına başlamıştır.

Tasarım Farklılıklarımız

Firmamız Hakkında

Mehmet  Uludeveci

misyonumuz

KISA BAKIS

Euroterm radyatörler, imalat sırasında % 100 sızdırmazlık testine tabi tutulurlar. Birleşim noktalarında herhangi bir sıvı yada plastik conta kullanılmaz. Sıkı geçme prensibi ile üretilen ürünler,

60 bar basınçlara dayanır.

Tüm Euroterm radyatörlerde gövde su kanallarında 2,5 mm ve vana bağlantı noktalarında minimum 4 mm et kalınlığında, piyasadaki en yüksek kalitedeki aluminyum kullanılır. Bir çok rakipte görülen vana bölgesi sızıntısı Euroterm radyatörlerde görülmez.

Tüm radyatörler imalat aşamalarında korozyona karşı dayanıklı olacak önlemler altında üretilir. Ayrıca uzun yıllar arge çalışmaları sonucunda geliştirilen, RUSSTOP korozyon inhibitörü sayesinde radyatör ve tesisat elemanlarınız uzun yıllar sorunsuzca çalışabileceklerdir.

Yüksek Basınç Dayanımı

Su Kanallarında 2,5 - 4 mm et kalınlığı

Korozyon Inhibitörü

cnc kontrollü imalat 

yüksek korozyon dayanımı

mükemmel sızdırmazlık

çok yüksek basınç dayanımı

BAŞARI TESADÜFLE GELMEZ

 

Aluminyum radyatör ve ısıtma sistemlerinde ürettiğimiz tüm ürünleri,

yüksek inanç ve çok çalışma gayreti içinde, estetik, uzun ömürlü ve

konforlu olmak üzere tasarladık.

 

                                                             Mehmet Uludeveci-GENEL MÜDÜR