Interior © 2013    Privacy Policy

Aluminyum Radyatör 

Istanbul merkez :  0 216 378 77 12

 

Ankara : 0 312 473 13 13

Izmir    : 0 232 459 86 96

ÇORUM, Turkuaz SPA projesi

IHLAMUR EVLERİ, İstanbul'un seçkin konut projelerinden birisi olan bu sitede ürünlerimiz kullanılmaktadır.

İstanbul ATAKÖY KONAKLARI Bakırköy deki 1.000 dairelik bu seçkin projede bakım, servis ve yenileme amacıyla  ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Euroterm aluminyum radyatörler, evinizdeki özellikle aluminyum radyatörler ile askı elemanlarını değiştirmeden aynı bağlantılara montajı yapılabilir.

Aluminyum radyatörleriniz için BAKIM hizmeti gerekli olması durumunda çevreye duyarlı ve aluminyum a zarar vermeyen kimyasallar ile tesisat temizlik hizmeti

TESISAT TEMIZLIK

RADYATÖR SERVIS

İSTANBUL Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası, ANKARA, BURSA ve İZMİR de  uzman personel ile aluminyum radyaörleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm konular için servis hizmetimiz mevcuttur..

RADYATÖR DEGISIM

* Tecrübeli ekip

neden  EUROTERM

güncel referanslar

hizmetlerimiz

Kurucu ve idari kadrosu, uzun yıllar ALURAD ekibinde Üretim Müdürü, Ar-Ge Yöneticisi ve Kalite Güvence Müdürü olarak çalışan beyaz yaka personeli ile üretimin önemli noktalarında çalışan mavi yaka personelinden oluşmaktadır.

* Uzun ömürlü radyatör

Üretimdeki tüm ürünler, TSE nin istemiş olduğu standartların çok daha ötesinde güvenlik ve tasarım önlemleri ve iyileştirmeleri içerir. Su geçiş kanallarındaki et kalınlığı rakiplerinin neredeyse tamamından %20 daha fazladır. Korozyon dayanımı eşsizdir.

* TSE Belgeli CNC teknoljisi ile üretim

Tüm ürünlerimiz TSE belgelidir.Üretimin tüm kritik noktaları ve bileşenleri bilgisayar kontrollü 5 adet CNC makinelerinde üretilmektedir.