Interior © 2013    Privacy Policy

Aluminyum Radyatör 

Istanbul merkez :  0 216 378 77 12

 

Ankara : 0 312 473 13 13

Izmir    : 0 232 459 86 96

NEDEN EUROTERM

Euroterm radyatörler ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde, istenilen yükseklik ve yatay uzunlukta özel bir fiyat farkı alınmadan kısa sürede üretilir.

Yüksek yada uzun ölçülerde radyatör üretilebiliyormu?

Aklınıza Takılanlar

Euroterm şirket ve işleyişteki kalite kültürü, sektördeki yaklaşık 20 yıllık deneyim sonucunda oluşmuştur. Bu süreç her gün yeni çalışmalar ile kendini geliştirmektedir.

KOŞULSUZ GARANTİ UYGULAMASI 

 

Euroterm radyatörler garanti süresince özel bir bakım ihtiyacı duymaz. Rakip firmalarda ürünün satışı müşteriye bildirilmeyen bu husus, çıkan ilk arızada bakım yaptırmamışsınız bahanesi ile ürün garanti kapsamı dışına çıkarılmaktadır.

 

Ayrıca ürünün garanti süresince faturasını kaybetseniz dahi garantiniz geçerlidir. Üretim esnasında görünür ve görünmez bölgelerine ürünün seri numarası ve üretim tarihi bilgileri eklenmektedir. Faturanızın olmaması bizim için bir garanti konusunda bir problem oluşturmaz. Üretimimize güveniyoruz, garantiyi veriyoruz.

 

SİZLERDEN ÜRÜNÜN KULLANIMI BOYUNCA SADECE TESİSAT TEMİZLİK UYGULAMASI YAPTIRMAMANIZI İSİTYORUZ. BU KONUDA EĞER BİR KİMYASAL KULLANILIRSA, GENELDE KUVVETLİ ASİT YADA BAZİK ESASLI BU MALZEMELER, RADYATÖR VE TESİSATTA ÖNEMLİ TAHRİBATLAR YAPMAKTADIR. BU ŞEKİLDE BİR İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA YETKİLİ SERVİSLERİMİZ DOĞRU MALZEMELER VE YETKİN ELEMANLARI İLE BU HİZMETİ VERMEKTEDİR. UYGUNSUZ KİMYASAL KULLANIMI GARANTİYİ GEÇERSİZ KILAR.

 

 

Güçlü CNC teknolojisi 

    Kendi sektöründe en güçlü CNC makine parkına sahip kuruluş

 

Geliştirilmiş dayanıklılık özellikleri 

    Su geçiş bölgelerinde minimum 2,5 mm kalınlık, vana bağlantı bölgelerinde minimum 4 mm kalınlık ve montaj aşamasında hiç bir sıvı yada plastik conta kullanılmaması sayesinde 60 bar basınçlara dahi dayanıklı bir yapıya sahiptir.

 

Güçlü korozyon dayanımı 

    Diğer bir çok üreticide birleşim yerinde kullanılan sızdırmazlık contaları, üretimimizde kullanılmaz. Çünkü bu sıvı contalar kullanım sırasında ısınıp soğudukça zamanla sızıntıya yol açabilir. Firma olarak bu tür uygulamaları asla kullanmamaktayız.

 

 

 

NEDEN EUROTERM RADYATÖR?

İmalat ve sipariş planlaması açısından ister bir adet isterseniz bin adet radyatör siparişi verebilirsiniz.Tüm ürünlerimiz Türkiye'nin her noktasına ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Evim için tek bir petek siparişi verebilirmiyim?

Euroterm radyatörlerinizi diğer tüm üreticilerin ölçülerine göre üretebiliriz. İster sorunlu bir aluminyum radyatör ister artık verimsiz çalışan bir panel radyatör olsun, esk, bağlantı akslarınızı bildirmeniz durumunda.

Kullandığım eski peteklerin yerine sizin radyatörleriniz olur mu?