SIK SORULANLAR
5 Yıl olup, ürün dizaynı ise bina ömrü kadar tasarlanmıştır. Uygun kullanım ve yetkili servis desteği ile yıllarca sorunsuzca kullanılabilir.
2019 yılı itibariyle 11 yıldır ısıtma sektöründe yer alan kuruluşumuz, aluminyum radyatör konusunda ise çok daha eskiye dayanan deneyime sahiptir.
İstanbul da 3, Ankara ve İzmir de 1 servisimiz bulunmaktadır. Özellikle İstanbul içi eşsiz bir müşteri deneyi sunmaktayız
Aluminyum radyatör diğer tüm radyatör tiplerine göre doğru kullanıldığında daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Isıl iletkenliğinin fazla oluşu az su ile yüksek miktarda enerji üretilmesine yardımcı olarak, ciddi yakıt tasarrufu sağlar.
Evet, 20 cm den3 mt ye kadar yükseklik ve yatay uzunlukta ise 20 cm den 2,5 mt ye kadar üretilebilmektedir. Yatay uzunluk için proje bazlı daha uzun radyatör imalatı da mümkündür.
2 farklı modelimiz bulunmaktadır. Bunun yanısıra diğer radyatör modellerimizi de bu amaçla kullanabilirsiniz.
Standart renkler, beyaz ve kremdir. Bunun haricinde tüm RAL kodlarında ve ahşap desenlerde boya imkanı mevcut olup, ayrıca istenilen resim de UV baskı yöntemiyle garantili olarak radyatör üzerine baskı yapılabilir.
Ortalama termin süresi 1 ila 7 gündür.
Bu konuda deneyimli servis ve satış elemanlarımızla ücretsiz keşif ve projelendirme yapabilmekteyiz.
Tüm aluminyum radyatörlerimiz kombi ve merkezi sistem ısıtma sistemleri ile çalışabilmektedir.
Standart üretimde üretilen ürünlerimiz için çalışma basıncı 10 bar dır. İstenilmesi durumunda ek fiyat farkı talep edilmeden 25 bar çalışma basınca ile test edilerek temin edilebilir. Deneysel ortamda ürünlerimiz 70 bar basınca dayanabilmektedir.
Ürünlerimiz sipariş adetine bakılmaksızın tüm Türkiye ye ücretsiz kargo ile adrese teslim gönderilmektedir.
Türkiye nin bir çok ilinde ürün teşhir standına sahip bayilerimiz mevcuttur.
Koşulsuz gerekçesiz % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.
Lütfen iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurunuz. Yer almayan tüm ürünler için satış destek elemanımız kısa sürede dönüş yapacaktır.